oddíl sokolské všestrannosti T. J. Sokol Velký Osek

Všemi části soutěže sokolské všestrannosti prošlo v letošním roce 15 našich děvčat – Magdalena Rypková, Anna Belzová, Eliška Moravcová, Zuzana Richterová, Karolína Klimentová, Matylda Krejčová, Ester Kalašová, Hana Klimentová, Kateřina Legrová, Nela Moravcová, Katrin Krajhanzlová, Laura Vokřálová, Simona Bursová, Kateřina Hovorková a Kateřina Kubišová.  Děvčata nás potěšila svými výkony, pečlivou přípravou na soutěž a velkou bojovností. Gratulujeme jim k splnění všech disciplín!

Nejlepší umístění:

I. kategorie – Zuzana Richterová – 7. místo, Anna Belzová – 8. místo

II. kategorie – Hana Klimentová – 4. místo, Ester Kalašová – 10. místo

III. kategorie – Simona Bursová – 4. místo

IV. kategorie – Kateřina Hovorková – 4. místo, Kateřina Kubišová – 5. místo

výsledky všestrannost 2018 – mladší žáci, žákyně I, II

výsledky všestrannost 2018 – starší žákyně III, IV, dorostenky, ženy

Comments are closed.