vybíjená-článek

výsledky

krátká videa a fotky

Vybíjená 2015

V sobotu 3. října  naše T.J. Sokol Velký Osek uspořádala další ročník župního přeboru ve vybíjené, který byl pro nás velmi úspěšný. Do každé z kategorií (mladších i starších žákyň) bylo do soutěže přihlášeno šest družstev. Družstvo našich mladších žákyň A  (Simona Bursová, Diana Fagošová, Anna Vacková, Andrea Kolouchová, Tereza Švandová a Veronika Belzová) si ze soutěže odneslo pohár a diplom za první místo. Naše mladší žákyně družstvo B (Barbora Hovorková, Ester Kalašová, Klára Tázlerová, Hana Klimentová, Dominika Svinčáková, Laura Vokřálová, Kateřina Frintová a Kateřina Legrová) sbíralo zkušenosti a skončilo na 5. místě. V kategorii starších žákyň jsme měli tři družstva. Nejlépe se dařilo družstvu A ( Alexandra Klimentová, Kateřina Klimentová, Martina Loskotová, Tereza Mokráčková, Radka Stepaková, Veronika Frintová) , které všechny zápasy vyhrálo a obsadilo 1. místo. Družstvo C (Kateřina Hovorková, Karolína Kratochvílová, Eliška Tázlerová, Marie Špačková, Kateřina Kubišová, Natálie Reisichová) podalo i v oslabení výborné výkony a skončilo na 3. místě. Družstvu B (Eliška Pancová, Sabina Paroulková, Nela Jírová, Monika Vrabcová, Viola Vokřálová a Aneta Vaníčková) se nedařilo, vyhrálo pouze jeden zápas. Toto družstvo skončilo na 6. místě.

výsledky  mladší

výsledky  starší

foto

Vybíjená 2014

V letošním roce se  župního přeboru ve vybíjené, který se opět konal ve Velkém Oseku, zúčastnilo pouze 6 družstev – 3 družstva mladších žákyň a 3 družstva starších žákyň. T. J. Sokol Velký Osek měl své zastoupení v obou kategoriích. Obě naše družstva si vedla velmi dobře a všechna děvčata si zaslouží velkou pochvalu za odvahu, bojovnost a schopnost týmové spolupráce.

Družstvo mladších žákyň ve složení Eliška Tázlerová, Kačka Hovorková, Kája Kratochvílová, Maruška Špačková, Dianka Fagošová, Kačka Kubišová, Natálka Reisichová a Simonka Bursová vyhrálo první zápas s velkým přehledem. Druhý zápas byl pro ně o hodně těžší. Ač děvčata statečně bojovala, soupeř byl přece jen silnější. Celkově mladší žákyně obsadily 2. místo.

Starší děvčata Saša Klimentová, Kačka Klimentová, Barča Hermanová, Eliška Pancová, Violka Vokřálová, Sabinka Paroulková, Nela Jírová, Monika Vrabcová a Natálka Váňová zvládla svůj první zápas s Kolínem s velkou převahou. V druhém zápase nastoupila proti silnému družstvu ze Sokolče. Naše děvčata již v prvním poločase cítila, že toto družstvo asi neporazí. Domněnka se stala pravdou a stejně jako mladší žákyně si i starší žákyně  z turnaje odnesly diplom za 2.místo, stříbrný pohár a nádherný dort.

foto

výsledky

Vybíjená 2013

V sobotu 5. října 2013 T. J. Sokol Velký Osek pořádala župní přebor ve vybíjené, kterého se zúčastnila družstva z Kolína, Zásmuk, Sokolče a Peček.

V kategorii starších žákyň naše družstvo ve složení Markéta Hartmanová, Lenka Hermanová, Saša Klimentová, Martina Loskotová, Kačka Klimentová a Tereza Holubová obsadilo krásné 2. místo. Děvčata Justýna Špinková, Kačka Koudelová, Bára Hermanová, Veronika Frintová, Kamila Loskotová a Johanka Kraftová v kategorii starších žákyň sbírala zkušenosti. Toto družstvo obsadilo 6. místo.

Kategorii mladších žákyň reprezentovala Kačka Hovorková, Eliška Pancová, Eliška Tázlerová, Kája Kratochvílová, Sabinka Paroulková, Maruška Špačková, Jana Drdová a Kačka Kubišová. Děvčata si po urputných soubojích odnesla z přeboru diplom, pohár a dort za 3. místo.

foto

výsledky

Vybíjená 2012

V sobotu 6. října naše T.J. Sokol Velký Osek opět pořádala župní přebor ve vybíjené, kterého se zúčastnila 4 družstva mladších žákyň (Velký Osek A, Velký Osek B, Zásmuky a Pečky) a 5 družstev starších žákyň (Velký Osek, Zásmuky, Pečky, Kolín a Sokoleč). Sluníčko krásně svítilo, a tak soutěž probíhala na školním hřišti za velké podpory diváků. V kategorii mladších žákyň naši  T.J. reprezentovala dvě družstva. Družstvo A ve složení – M. Loskotová, B. Hermanová, K. Loskotová, J. Kraftová, V. Frintová, N. Váňová, A. Závorková, družstvo B – K. Hovorková, E. Tázlerová, V. Vokřálová, E. Pancová, K. Kratochvílová, S. Paroulková, N. Jírová a A. Vaníčková. Oběma našim družstvům se dařilo – družstvo A skončilo na 2. místě a družstvo B obsadilo 3. místo. V kategorii starších žákyň měla naše děvčata nelehkou úlohu – nastoupila ve velkém oslabení (důležité hráčky se soutěže pro nemoc a zaneprázdněnost nemohly zúčastnit). Děvčata se přesto velmi snažila, ale loňské 1. místo  neobhájila. Družstvo ve složení – L. Hermanová, S. Koutová, B. Filipová, K. Bendíková, S. Klimentová a M. Hrušková vybojovalo 4. místo.

foto

výsledky

Vybíjená  2011

Pořadatelem letošního župního přeboru ve vybíjené se i v letošním roce stala naše T. J. Sokol Velký Osek. Počasí nám přálo, a tak  se soutěž mohla uskutečnit opět venku na školním hřišti. Soutěže se zúčastnilo celkem 8 družstev – tři družstva mladších žákyň a pět družstev starších žákyň. Naše družstvo mladších žákyň (Koldinská Natálka, Strejčková Kája, Loskotová Martina, Loskotová Kamila, Bendíková Kristýna, Klimentová Saša, Mokráčková Tereza) nejprve sehrálo zápas s družstvem ze Zásmuk. Naše děvčata se velmi snažila, ale díky drobným chybičkám prohrála 4:6. Zápas s děvčaty ze Sokolče se našim děvčatům vůbec nezdařil. Děvčata ze Sokolče byla nejen v přihrávkách daleko lepší. Naše děvčata prohrála 2:12. Z turnaje si odnesla diplom za 3. místobronzový pohár.
Naše starší žákyně (Balounová Eliška, Hošková Eliška, Ulčová Zuzka, Hartmanová Markéta, Hrušková Kája, Mokráčková Nina a Filipová Bára) od počátku hrály  s cílem vybojovat 1. místo a tím získat zlatý pohár a dort. Hned v úvodu hrály s vždy perfektně připraveným družstvem ze Zásmuk. Ač se holky ze Zásmuk snažily, jak mohly, na naše výborné hráčky tentokrát neměly. Naše děvčata zvítězila 8:6. Po výborně zahraném nejtěžším zápase si naše holky další zápasy užívaly. S děvčaty ze Sokolče vyhrály 12:1, Sokol Kolín porazily 11:2 a se Sokolem Pečky hrály 9:2. S velkou převahou naše děvčata  v turnaji obsadila  1. místo, získala zlatý pohár a výborný dort. Blahopřejeme!

foto

Vybíjená  2010

Letošní župní přebor se opět konal ve Velkém Oseku. V sobotu 2. října 2010 jsme na školním hřišti přivítali družstva ze Zásmuk, Libice nad Cidlinou, Sokolče a Peček. Naše děvčatase velmi snažila, ale drobné chybičky se v jejich hře občas objevily. Naše mladší žákyně  (Barča Filipová, Stázka Koutová, Markétka Hartmanová, Míša Koděrová, Míša Šípková, Kája Strejčková a Kristýnka Bendíková) i  starší žákyně (Kristýnka Konyvková, Zuzka Hartmanová, Kamča Fehérová, Eliška Balounová, Hanča Babáková, Zuzka Ulčová, Eliška Hošková, Kristýnka Švandová, Lucka Vávrová a Danča Čejková) obsadily 3. místo.

foto

Vybíjená  2009

V sobotu 3. října 2009 se hřiště naší školy zaplnilo účastníky župního přeboru mladších a starších žákyň ve vybíjené. Soutěže se zúčastnilo celkem 10 družstev z Kolína, Zásmuk, Sokolče, Peček, Nových Dvorů a Velkého Oseka. Gymnastický kroužek zdejší školy, jehož děvčata jsou členky Sokola Velký Osek, sestavil dvě družstva. Jak družstvo starších žákyň, tak i družstvo mladších žákyň, hrálo s velkou bojovností a zápalem. Naše mladší žákyně Bára Filipová, Kristýnka Švandová, Lenka Hermanová, Markétka Hartmanová, Míša Koděrová, Míša Šípková a Majda Hrušková ze čtyř zápasů tři zápasy vyhrály a svým výborným výkonem si zajistily 2. místo. Družstvu starších žákyň, které hrálo ve složení Kristýna Hartmanová, Kristýna Konyvková, Zuzka Hartmanová, Kamilka Fehérová, Eliška Balounová, Zuzka Ulčová, Zuzka Muniová a Hanča Babáková, se dařilo jen o malinko méně. Děvčata sice vyhrála dva zápasy, ale bohužel, tentokrát to ani na třetí místo nestačilo, děvčata obsadila 4. místo a zůstala jen krůček od získání nádherného bronzového poháru. Celý turnaj byl provázen velkým povzbuzováním jednotlivých družstev jejich fanoušky, rodiči, prarodiči i sourozenci. Na vyhlašování výsledků turnaje přišel i starosta Sokola Velký Osek Jiří Otta, který předal družstvům diplomy, poháry a jednotlivým hráčům drobné odměny. Díky sponzorům turnaje manželům Kopejtkovým z potravin Na Nábřeží netrpěly zúčastněné sportovkyně během dlouhého zápolení žízní. Turnaj byl velmi dobře hodnocen vedoucími jednotlivých družstev a zařadil se mezi další úspěšné akce naší školy a Sokola Velký Osek.